o-firmie

O FIRMIE

HL PROFESSIONAL SKINCARE jest marką ekskluzywnych profesjonalnych kosmetyków, wyprodukowanych przez izraelskie laboratorium PHARMA COSMETICS, które powstało w 1984 roku, jako producent produktów profesjonalnych do gabinetów kosmetycznych, klinik urody i SPA. Laboratorium oferuje szeroką gamę kosmetyków oraz procedur zabiegowych na twarz do wszystkich rodzajów skóry. Różnorodne linie produktów zawierają nie tylko preparaty do profesjonalnego zastosowania w salonach urody, ale również produkty do stosowania w domu. Produkcja firmy jest sprzedawana wyłącznie przez kosmetologów, salony kosmetyczne, kliniki urody i SPA.
Od momentu założenia firmy trzydzieści lat temu, HL PROFESSIONAL SKINCARE dąży do rozwoju profesjonalizmu i wprowadzania ciągłych innowacji. Przez lata działalności w branży kosmetycznej na całym świecie , firma zdobyła szerokie doświadczenie, opracowała najlepsze technologie i dysponuje specjalistycznym know-how. Formuły preparatów i ich składniki zostały opracowane w oparciu o badania i testy kliniczne w celu uzyskania maksymalnej skuteczności, najwyższej jakości i bezpieczeństwa użytkowania. Wszystkie procesy wytwarzania produktów kosmetycznych odbywają się w nowoczesnym zakładzie produkcyjnym zgodnie ze standardami GMP i ISO, z wykorzystaniem składników najwyższej jakości, z jednoczesną dbałościom o środowisko naturalne.
HL posiada firmowe hasło „zawsze aktywne działanie”, które wyraża filozofię marki – „produkty oparte na wysokoskoncentrowanych składnikach aktywnych, które zapewniają konkretne wyniki” i podkreśla aspiracje do wprowadzenia skutecznych i nowoczesnych rozwiązań.