O FIRMIE

HL PROFESSIONAL SKINCARE (wcześniej HOLY LAND) jest marką ekskluzywnych profesjonalnych kosmetyków, wyprodukowanych przez izraelskie laboratorium PHARMA COSMETICS, które powstało w 1984 roku, jako producent produktów do pielęgnacji skóry twarzy, dedykowanych profesjonalistom z branży kosmetycznej. Laboratorium oferuje szeroką gamę produktów, które zawierają nie tylko preparaty do profesjonalnego zastosowania w salonach urody, ale również produkty do pielęgnacji skóry w domu. Gabinetowe linii zabiegowe dostosowane są do każdego typu i stanu cery i oparte na unikalnych peelingach chemicznych, zawierających prawnie zastrzeżoną, wysoko skoncentrowaną mieszankę naturalnych kwasów. Regeneracyjne produkty HL świetnie nadają się nie tylko do regeneracji skóry po peelingach chemicznych, ale także do regeneracji po zabiegach inwazyjnych i laserowych. Ze wzgłędu na wysoką dawkę składników aktywnych i niezbędność profesjonalnego doboru właściwego preparatu produkcja firmy jest sprzedawana wyłącznie przez kosmetologów, salony kosmetyczne, kliniki urody i SPA.
Od momentu założenia firmy trzydzieści lat temu, HL PROFESSIONAL SKINCARE dąży do rozwoju profesjonalizmu i wprowadzania ciągłych innowacji. Przez lata działalności w branży kosmetycznej na całym świecie , firma zdobyła szerokie doświadczenie, opracowała najlepsze technologie i dysponuje specjalistycznym know-how. Formuły preparatów i ich składniki zostały opracowane w oparciu o badania i testy kliniczne w celu uzyskania maksymalnej skuteczności, najwyższej jakości i bezpieczeństwa użytkowania. Wszystkie procesy wytwarzania produktów kosmetycznych odbywają się w nowoczesnym zakładzie produkcyjnym zgodnie ze standardami GMP i ISO, z wykorzystaniem składników najwyższej jakości, z jednoczesną dbałościom o środowisko naturalne. Oprócz Izraela, gdzie zlokalizowane jest badawczo-rozwojowe laboratorium i zakład produkcyjny, produkty HL dostępne są w Polsce, Grecji, Portugalii, Czechach, Niemczech, Wielkiej Brytanii, Australii, Chinach, na Słowacji.
HL posiada firmowe hasło „zawsze aktywne działanie”, które wyraża filozofię marki – „produkty oparte na wysoko skoncentrowanych składnikach aktywnych, które zapewniają konkretne wyniki” i podkreśla aspiracje do wprowadzenia skutecznych i nowoczesnych rozwiązań.

DANE KONTAKTOWE FIRMY HL PROFESSIONAL SKINCARE POLSKA

Wyłączny dystrybutor HL PROFESSIONAL SKINCARE w Polsce
Vita Ieshtokina
Ul. Jana Zamoyskiego 53/4, 30-519 Kraków
tel.+48 570 942 982
tel.+48 731 212 958
info@hl-labs.pl
NIP : 6793113646
REGON : 361997367
Konto w Banku Millennium SA
59 1160 2202 0000 0003 1381 4821

Dystrybutor Regionalny HL PROFESSIONAL SKINCARE
GAMAX Sp. z o. o.
ul. Strzegomska 138/4
54-429 Wrocław
Tel: 609 980 080, 605 579 954
justyna.wyszolmirska@gamax.biz, katarzyna.rakoczy@gamax.biz.