DLA MĘŻCZYZN

Seria dla mężczyzn B First przeznaczona jest do kompleksowej pielęgnacji skóry męskiej. Produkty opóźniają starzenie się skóry oraz poprawiają jej teksturę, zapewniając jej witalność i zdrowy wygląd. Co więcej, linia bazuje na roślinnych składnikach, posiadających właściwości lecznicze, odmładzające, łagodzące, nawilżające, przeciwzapalne, antyseptyczne oraz przeciwbakteryjne. Produkty zawierają w swoim składzie kojące rumianek i aloes, alantoinę, kompleks wartościowych olejków odżywczych, peptydy, witaminy i przeciwutleniacze. Ponadto produkty mają lekką teksturę i szybko się wchłaniają nie pozostawiając tłustego połysku. Regularne stosowanie produktów B First gwarantuje redukcję podrażnień oraz młody i zdrowy wygląd.

Linia składa się z 5 produktów: Age Defense SerumAfter Shave BalmAnti-Age Eye Cream, B First Cream oraz B First Gel Soap.

W razie jakichkolwiek pytań można napisać na nasz Instagram albo na stronę Kontakt.

SKŁADNIKI AKTYWNE:

  • Witamina E – skutecznie pomaga w walce z oznakami starzenia się, takimi jak: zmarszczki, sucha skóra, utrata jędrności i elastyczności skóry oraz utrata kolagenu.
  • Ekstrakt z ostropestu plamistego – stymuluje keranocyty, co powoduje syntezę kolagenu oraz elastyny. Dzięki wysoko stężonym w ekstrakcie fosfoglikanom, kosmetyki z ostropestem zapewniają silną ochronę antyoksydacyjną. Ponadto wysokie stężenie sylibiny i sylimaryny robią ekstrakt z ostropestu skutecznym środkiem przeciwzapalnym.
  • Mocznik – pobudza regenerację naskórka, gdyż przyspiesza podziały komórek w warstwie ziarnistej skóry.
  • Ekstrakt z rumianku – łagodzi i nawilża skórę, wspomaga ochronę przeciwsłoneczną oraz łagodzi podrażnienia skórne.
profesjonalne kosmetyki dla mężczyzn
kosmetyki dla mężczyzn
Shopping Cart