ANTI-AGE

czym są kosmetyki anti-age?

Głównym celem preparatów w „kategorii kosmetyki Anti-Age” jest spowolnienie starzenia się skóry człowieka. Co więcej produkty te ujędrniają, wygładzają skórę, dają efekt liftingu, ponadto redukują zmarszczki i zmniejszają widoczność objaw starzenia się skóry.

Nasza strona na Instagram

  • Odżywiająca seria Juvelast bazuje na peptydach miedzi, enzymach naprawiających DNA, ceramidach oraz kwasie hialuronowym. Produkty poprawiają elastyczność i teksturę, redukują zmarszczki oraz zmniejszają widoczność objaw starzenia się skóry.
  • Linia ABR Complex bazuje na połączeniu AHA/BHA kwasów z retinolem i innymi składnikami aktywnymi. W rezultacie linia wspomaga odnowę naskórka, poprawia mikrokrążenie i dotlenianie skóry.
  • Produkty linii Perfect Time bazuje na wysokiej jakości składnikach: innowacyjnych funkcjonalnych lipo-peptydach oraz podstawowych aminokwasach. W rezultacie produkty ujędrniają, dają efekt liftingu, wygładzają skórę.

  • Przede wszystkim produkty C The Success opóźniają proces starzenia się skóry, spowodowany wiekiem i działaniem promieni słonecznych. Dlatego w składzie jest witamina C w wysokim stężeniu, która działa jako przeciwutleniacz, zwiększa jędrność i nadaje skórze jednolity świeży wygląd.
  • Age Control to linia profesjonalnych produktów kosmetycznych przeznaczonych do skóry dojrzałej. W rezultacie linia  zapewnia efekt liftingu, zmniejsza głębokość zmarszczek i drobnych linii.
  • Renew Formula to niezwykle skuteczna i zwłaszcza aktywna linia produktów, oparta na wysokiej jakości składnikach, które dają konkretne wyniki. Seria idealnie nadaje sie, aby opóżnić proces starzenia się skóry, zmniejszyć zmarszczki i zwiększyć nawilżenie.

hl c the success
Shopping Cart