ZWROT TOWARU

Mogą Państwo odstąpić od umowy zawartej na odległość bez podania jakiejkolwiek przyczyny w terminie 14 dni od daty kiedy weszli Państwo w posiadanie rzeczy lub w którym osoba trzecia inna niż przewoźnik i wskazana przez Państwa weszła w posiadanie rzeczy. Następnie towar należy odesłać niezwłocznie, a w każdym razie nie później niż 14 dni od dnia, w którym poinformowali nas Państwo o odstąpieniu od niniejszej umowy. W przypadku kosmetyków, towar można zwrócić wyłącznie w nieotwartym i nieuszkodzonym opakowaniu, w którym produkt był wysłany.

Jak to zrobić?

1. Wypełnij dokładnie formularz odstąpienia od umowy. Możesz wybrać wersję elektroniczną lub papierową, którą dołączysz do przesyłki.

2. Wyślij zwracany towar na adres: Jana Zamoyskiego 53/4, 30-519 Kraków z dopiskiem „Zwrot towaru”.

3. Produkt powinien być odpowiednio zabezpieczony i zapakowany, aby nie uległ uszkodzeniu. Koszt wysyłki towaru pokrywa Kupujący (Klient).

Zwrot płatności zostanie dokonany nie później niż w terminie 14 dni od dnia odstąpienia od umowy sprzedaży, przy użyciu takich samych sposobów płatności, jakie zostały przez Państwa użyte w pierwotnej transakcji, chyba że wyraźnie zgodziliście się Państwo na inne rozwiązanie.

Możemy wstrzymać się ze zwrotem płatności do czasu otrzymania rzeczy lub do czasu dostarczenia nam dowodu jej odesłania, w zależności od tego, które zdarzenie nastąpi wcześniej.

FORMULARZ

Shopping Cart
Scroll to Top